пʼятниця, 24 квітня 2015 р.

DIY: Віночок

Дехто стверджує, що віночки вже вийшли з моди, але мені вони все одно подобаються. Тим більше, що такі головні прикраси - це частина українських національних традіцій, і тому, певне, ми можемо носити їх без будь-якої прив'язки до моди. Тож, не зважаючи ні на що, я вирішила зробити віночок, що пасуватиме до однієї з літніх суконь. Мені дуже сподобався процесс виготовлення, і я вирішила поділитися цим досвідом із вами. :)Вам знадобляться:
- паперові троянди (20 шт.) з дротовими "хвостиками"
- паперове листя (10 шт.) на дроті - можете підібрати таке, що підходить за кольором до зелені на трояндах, або ж обрати контрастний колір
- річкові перли (з десяток)
- піни сріблястого кольору
- металева основа для обручів
- бавовняна стрічка
- нитки
- голка
- ножиці
- трохи весняного настрою :)


Перш за все, візьміть стрічку і відріжте шматок достатньо довгий для того, щоб повністю закрити металеву основу і ще зав'язати гарний бант під волоссям, коли ви вдягнете віночок на голову. Підшийте кінці стрічки - так вони будуть гарно виглядати і не будуть розпускатися.


Загорніть основу у стрічку і підшийте її по всій довжині металевого обруча. Це закріпить стрічку, приховає базу і додасть віночку приємного вигляду.


Візьміть квіти і покладіть їх навколо базової частини в довільному порядку, щоб отримати уявлення про те, яким ви хочете бачити їхнє розташування на вінку. Тоді просто оберніть їх дротові "хвостики" навколо бази. Не забудьте переконатись, що троянди і дріт сидяти щільно до основи, а кінці дроту не стирчать і не подряпають вас, коли ви вдягнете віночок.


Тепер виберіть, яка зі сторін віночка буде у вас передньою, і додайте кілька листків так само, як ви додавали троянди. Це частково приховає дріт від квітів і додасть трохи зелені до вашої "квіткової корони".


Після цього можете додавати річкові перли. Насадіть кожну перлину на пін, а потім оберніть його навколо бази там, де вам би хотілося додати ніжних візуальних акцентів (я додала перлини спереду, між паперовим листям). Пам'ятайте про кінці дроту!


От і все! Можете вдягнути віночок, зав'язати позаду бант і посміхнутися :)

0 коментарі :

Дописати коментар