середа, 20 травня 2015 р.

Коралі

Нарешті можу показати анонсоване намисто "Коралі" з серії прикрас "Фольклори". Серію цю було започатковано ще два роки тому під впливом народних традицій і, не в останню чергу, проекту "Вишивка етнографічна". Отже, тепер нарешті і я віддала шану волинським орнаментам і долучилася до проекту.


Працюючи над намистом, я ставила собі за мету не просто зробити виріб накшталт давніх зразків, але й використати орнаменти з альбому Олени Пчілки (детальніше про нього та власне проект "Вишивка етнографічна" можна прочитати у блозі "Non road notes"). Тож мідні "монети" зроблені мною власноруч методами травлення та карбування із використанням малюнків, характерних для волинських писанок.


Скляні намистини спеціально робилися з огляду на старовинні приклади, тож завдяки їм намисто набуло особливого, традиційного вигляду. Мені було дуже цікаво працювати над ними, бо це наче доторкнутися до історії! Інші матеріали, використані у намисті - це натуральні корали, дерево, чеське скло, мідна фурнітура та атласні стрічки.


А так намисто виглядає на "моделях" - чарівній Тетяні Серебренніковій, головному ідеологові проекту. Здається, вийшло непогано ;)


4 коментарі :

 1. Непогано?! Та бомбезно вийшло! :-) Експропріювали одразу, навіть не дали людям розгледіти. :-(

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Шо поробиш, така доля якісних виробів ;) Але все ж на людях краще, аніж просто лежати.

   Видалити
 2. Дякую, Женю, за співучасть і красу! Додаю фото, де на Марині Олійник вони рідні!

  ВідповістиВидалити