середа, 9 грудня 2015 р.

Бурштин

Нарешті прийшов час показати вам мою нову роботу - "Бурштин", раніше анонсоване намисто з серії прикрас "Фольклори". На сім низок, вагоме та щире, воно нагадує про теплі дні пізньої осені або ранньої зими, коли земля ще не вкрилася пухкою сніжною ковдрою і наповнена блідуватими коричнево-зеленими кольорами.


Намисто виконане за старовинними зразками, зі скла - у тому числі більше 150 намистин ручної роботи (гладеньких та матованих), - натуральних бурштину, "котячого ока", оніксу та хризоліту, латунної фурнітури та бавовняних стрічок. У якості особливих декоративних елементів використано латунний хрест - імітацію старовинного, а також два латунні диски, оздоблені скляними кабошонами власної роботи, для імітації чепрагів. Довжина змінна за рахунок зав'язок.


На відміну від "Коралів", "Бурштин" - це, скорше, намисто заміжньої жінки. Трохи важкувате, не таке яскраве та "молоде", воно краще підходить більш поміркованим вбранням та віку. А ще бурштин приносить здоров'я і покращує колір жіночого обличчя, тож напевне не буде зайвим у скрині модної молодиці.
Маю зізнатися, що лемпворк для мене - не просто хоббі. Це відпочинок душі. От тільки, на жаль, цього року не часто вдається його влаштувати. Можливо, саме тому завершення "довгобуду" до кінця цього року було для мене таким важливим. І, хоча я не планувала робити настільки масштабну прикрасу (бо ж зарікалася ще на других "Фольклорах"), просто не могла пройти повз такої чудової ідеї. Сподіваюся, вам результат її втілення подобається не менше, аніж мені :)
Намисто продається. У комплект дло нього йдуть маленькі, акуратні кульчики. Частину вартості буде віддано на благочинні цілі.


P.S. Дякую Руті Коршуновій та Наді Цинайко за допомогу у створенні образу для фотографій :)

5 коментарів :

 1. Фантастична жіночка. ;-)
  А для опису вражень від намиста навіть слів не підберу. )))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Фотографії, насправді, не передають усієї краси. Бо ти береш ті низки до рук і розумієш - тааааак, оце таки намисто :)

   Видалити
  2. Навіть не сумнівалась в тому. )

   Видалити
 2. Фантастична жінка і фантастично талановита!
  Неймовірне намисто!

  ВідповістиВидалити