середа, 24 лютого 2016 р.

DIY: Акварельна листівка

Взагалі-то даний проект з серії "зроби сам" готувався до Дня святого Валентина. Але для кохання та приємних дрібниць не варто створювати приводи - їх треба дарувати просто так :) Тож цей майстер-клас може стати у нагоді у будь-який момент, достатньо лише трохи часу, натхнення та матеріалів.


Вам знадобляться:
- аркуш паперу для акварелі (я брала розміром 13x18.5 см)
- пензлики (краще круглі)
- акварельні фарби
- щось, що ви зможете використати у якості палітри (тарілка, наприклад, чи підставка для яєць, як у моєму прикладі)
- банка чи інша ємність для води
- вода
- дошка
- малярна стрічка
- паперові рушники
- губка
- олівець та гумка (за бажанням)
- трохи кохання :)


Перш за все, візьміть аркуш паперу і складіть його так, щоб створити "книжку". Саме такого формату буде ваша листівка. Потім випряміть його назад і прикріпіть до дошки за допомогою малярної стрічки, перекривши нею 1-2 мм по краях аркушу. Пам'ятайте, що ви малюєте тільки на одній половині аркуша, так що не забудьте наклеїти стрічку на вигин в середині. Злегка змочіть губку водою й протріть папір, щоб витерти можливий пил та підготовити його до малювання.


Якшо треба, або за бажанням намалюйте контур майбутнього серця олівцем. Створюйте настільки легкий тиск, наскільки це можливо, та використовуйте гумку, щоб пом'якшити лінії. Все, що потрібно - це лише загальна ідея форми. Я надала перевагу горизонтальному зображенню, але ви можете намалювати й вертикальне.


Тепер беріть свою палітру та створюйте магію :) Змішуйте фарби вологим перзлем, щоб отримати бажані кольори. Майте на увазі, що додавання води до акварельної фарби призводить до освітлення кольору. Я використала традиційні червоні та інші теплі відтінки, й спробувала створити м'який перехід кольорів, але ви вільні використати будь-який тон для своєї листівки.


Почніть із заповнення кольором області майбутнього серця. Не хвилюйтеся, якщо тон виходить неоднорідний, це навіть краще, якщо ви хочете створити об'єм та переходи кольорів. Використовуйте воду, щоб розбавити фарбу, та обережно "забирайте" її паперовими рушниками, якщо вважаєте, що малюнок виходить надто "вогким".


Залиште невелику область незафарбованою, щоб створити відблиск на одній зі сторін серця, і додайте глибші або темніші кольори чимдалі від нього до протилежної сторони, створюючи об'єм, глибину та відтінки. Після цього використайте усі наявні на палітрі відтінки, щоб намалювати градієнтний ореол навколо вашого серця: просто робіть штрихи різними кольорами та змішуйте їх за допомогою води. Якщо в процесі кілька крапель фарби потраплять на іншу половину аркушу, можна набризкати пензликом ще трохи, щоб додати кольорів й задній частині листівки.


Дайте малюнку висохнути, потім знову складіть його у листівку та покладіть під аналог пресу (кілька книг, наприклад) на день-два. Після цього виймайте та пишіть всередині найтепліші слова, щоб подарувати коханій, близькій чи просто приємній людині. :)

0 коментарі :

Дописати коментар