середа, 29 червня 2016 р.

Про одну брошку

Найкращий подарунок - це той, що зроблений своїми руками. А якщо ці руки щось, та вміють, то вибір просто не стоїть :) Замість муки обрання між варіантами, ти довго думаєш, малюєш ескізи, крутиш у руках зроблені тобою елементи, біжиш до знайомих майстрів з гальваніки за додатковими, викидаєш усі ескізи і збираєш - натхненно, просто й від душі - ось таку брошку.


Але почну з початку. Все закрутилося після непростого і водночас буденного питання: що подарувати свекрусі на 60-річчя? Хотілося чогось справді унікального, цікавого й при цьому близького її серцю. Знаючи її любов до квітів, й особливо троянд, з'явилася ідея зробити щось із ними. Жовтий, помаранчовий та зелений - улюблені кольори ювілярки, тож перший крок був за ними: трьома квітками різного розміру та двома бутонами.Потім до них додалися мої звичайні скляні піни різних кольорів та піни у формі листя трьох видів. З останніх було скручено чотири гілочки із листям, до яких приєдналися посаджені на мідь намистини, але цього явно було замало. На допомогу прийшли вироби Galvan-art: гальванізовані (вкриті міддю) гілочки вишні, гілочка із шипами та листя папороті.А далі... А далі був довгий процес збирання усього докупи. Кропіткий, із залученням мідного дроту, та неймовірно цікавий. Бо, відкинувши попередні ескізи, віддаватися на волю того, що підказували самі матеріали, виявилося доволі приємно. А результат - ось він: не просто квіти, а ціла клумба! Яскрава та неповторна бутон'єрка, фактично зроблена лише з двох матеріалів - скла та міді. Ну добре, ще трішечки з натхнення та шани)Дуже приємно, що вдалося попрацювати у новій техніці (точніше, нарешті застосувати власні здобутки у ній), створивши доволі гарні квіточки, та із відносно новими матеріалами (гальванізовані елементи я використовувала до цього лише двічі, та й те штучно). Та й в цілому приємно втілити те, що хотілося. І хоча у багатьох хендмейд чомусь до сих пір асоціюється із чимось дуже примітивним та неякісним (але про це трохи згодом), ручна робота була й залишається джерелом унікальних й справді неповторних витворів фантазії та плодів вмінь. Які не просто не сором, а дуже доречно дарувати близьким на справді важливі свята. Ось так)

P.S. Ще раз дуже дякую Galvan-art! Без ваших виробів, друзі, цієї брошки б не було :)

3 коментарі :

 1. Добре мати тещу, котра цінує твою роботу. :-) Твою ювелірну роботу, я б додала. Бо це вже не просто хендмейд, це витвір мистецтва.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Свекруху ;)
   Дякую, люба)

   Видалити
  2. Так, справді! Навіть не знаю, з якої підсвідомості в мене теща вилізла. :-)

   Видалити