середа, 12 жовтня 2016 р.

Намистини із великим отвором

Коли говорять про намистини із великим отвором або у Європейському стилі, в першу чергу згадуються браслети і прекрасні підвіски, так звані чарми, які можна на них носити. Безумовно, чудово мати свою власну колекцію спогадів й асоціацій на руці! Проте, намистини із великим отвором також можна носити на ланцюжку як кулон, на шкіряному або іншому шнурі, тощо. Немає необхідності ставити себе у межі, особливо якщо у вас є можливість обрати серед таких чудових прикрас ручної роботи, які ви можете знайти в моєму магазині ;)


Я знаю, що трохи вихваляюся, але чому б і ні, зважаючи що сама осінь надихає на створення намистин своїми яскравими кольорами. Тикими, як у цьому комплекті з двох намистин з червоного, помаранчового та жовтого скла із посрібненими люверсами. Теплі осінні тона, малюнок у цятки, та проста краса - чарівний претендент на участь у вашій колекції чармів.


Осінь - це також час врожаю, так що я не могла пройти повз насичені, розкішні кольори осінніх ягід та плодів. Цей комплект з трьох намистин журавлиного кольору було зроблено, щоб вшанувати красу ягідної палітри, а тому вони прикрашені лише сріблом. Розкішна простота для вашої колеції.


Ця намистина зроблена на замовлення зі скла кольору слонової кістки та фіолетового, і тепер прикрашає шийку аккаунт-мнеджера на ім'я Юлія у вигляді підвіски на ланцюжку. До речі, посрібнені люверсі, накшталт використаного для цієї намистини, - це непогана альтернатива срібним аналогам для тих, хто полюбляє мати багато різноманітних чармів, але не може витрачати на них багато грошей.


Цей комплект намистин насиченого сливового кольору вже проданий, але я все одно хочу показати його вам, щоб підкреслити красу кольорів, натхненних осінню. Прикрашені лише сріблом, як і попередні намистини, вони знайшли свою власницю у США.


Ця неймовірна намистина зроблена зі скла, що містить срібло, і зараз її у якості підвіски на ланцюжку носить одна з моїх колег, графічний дизайнер Ніка. Я думаю, це найкращий спосіб показати красу та чарівність як намистини, так і цієї талановитої дівчини.


Якщо ви надаєте перевагу мінімалістичному стилеві та чорно-білій палітрі, вам безумовно будуть довподоби ці два комплекти намистин із великим отвором. Вони виконані із мінімальним оздобленням, і кожен включає три намистини, що можуть стати оригінальним доповненням до вашого стилю.


І останні, але тільки на сьогодні, намистини з молочного та зеленого скла, із малюнком, схожим на шкіру змії. Виготовлені на замовлення, зараз вони разом із моєю подругою Оксаною зустрічают сходи сонця у Талліні, Естонія. Оксана працює нічним барменом, тож у її житті багато казкових початків дня.

P.S. А я нагадую, що тільки до кінця року для покупців з України діє знижка у розмірі 50%, достатньо лише ввести промо-код UKRAINE під час оформлення покупки у магазині Emerald Flame Crafts.

2 коментарі :