четвер, 3 листопада 2016 р.

Get Styled!: випуск №2

Як я вже писала, спочатку було бажання, зі склом зовсім не пов'язане, у результаті реалізації якого я знайшла на блошиному ринку відповідну тканину і зробила з неї не стільки традиційну плахту, скільки пряму спідницю із декоративним запашним елементом. Такий варіант крою дозволяє носити її у повсякденному житті, але, оскільки оздоблення та й сама тканина залишилися цілком автентичними (зокрема, малюнок вишивки, у тому числі виконаної у кутку тканини, "позичено" з музейного експонату), пряма цитата етнічної традиції все ще присутня. А щоб сумнівів зовсім не виникло, плахту можна доповнити абсолютно традиційним поясом-крайкою, решту елементів строю підібравши у цілком сучасному ключі.


Зелений та помаранчово-червоний - кольори, що дозволяють некричуще, але влучно розбавити сірі та чорні відтінки, кидаючи виклик погоді та пейзажу. Теплий гольф - подарунок свекрові - чудово пасує до плахти, а модний в'язаний кейп (не пончо, а саме ось така накидка), дизайнерська брошка та чобітки, що манірно показують елегантність ніжок, якнайкраще додають сучасності. Намисто, спеціально зроблене до плахти, кольорами перегукується також із крайкою. А чорні перчатки та маленька сумочка-кицька додають певного кокетства. Картата тканина плахти "віддзеркалюється" фактурністю намиста, тоді як решта матеріалів своєю ненадмірною, але шорохуватою структурою збирає докупи увесь стрій, підтримуючи традиційний, затишний, навіть домашній характер (в'язане полотно, м'яка замша, валяна вовна).


Чому це працює? Перш за все, пряма спідниця із гольфом та широким поясом створює відносно прямий загальний силует, відволікаючи від об'ємного верху. Наявність яскравого намиста мала б навпаки звертати увагу на груди, але воно вдягенене під шиєю, тож мимоволі дивишся вище "небажаної" точки :) Картавість плахти додатково перетягує увагу на нижню частину тіла, а широкий пояс, незважаючи на кілька шарів обмотування, підкреслює талію. Некричущі кольори аксесуарів - перчаток, чобітків, сумки, навіть парасолі - та кейпу повертають увагу до основної "родзинки" строю. Достатньо коротка, до лінії обхвату стегон, накидка не створює ефекту "мішка", підкреслюючи стрункість нижньої частини тіла, на яку також працюють вузькі чоботи на високих підборах та невеликій, елегантній платформі. Традиційність та відносна поважність бази вдало розбавлена цілком сучасними, дещо пустотливими деталями: брошкою та сумочкою.

Проте, немає межі вдосконаленню: було б краще використати яскраву помаду та зробити високу зачіску, наприклад, із косами, щоб більше видовжити силует й підкреслити одночасно традиційний та сучасний образ.
Явки та паролі :) Отже:
  • Намисто - Emerald Flame Crafts. Трохи цікавого про нього можна прочитати у попередньому пості.
  • Спідниця та кейп - BB Style "за участю" Flea Market (і трішечки Folk). Спідницю, як вже сказано, сшито самостійно із плахтяної тканини, придбаної на блошиному ринку. Оздоблено власноруч за допомогою старих вовняних ниток та тасьми, що вже давненько лежать вдома і, скорше за все, походять ще з радянських часів. Там же, на "блошці", було знайдено накидку, трохи побиту життям. Невдалі елементи відпорото (була присутня незрозуміла планка та наполовину розсотані кишені), шви, що розійшлися, зашиті, додано великі кнопки - і вийшов цілком пристойний кейп.
  • Крайка, сумка та брошка - Artisan.
    • Крайка київська із помпонами, традиційний пояс - автор Nadija Prekrasna. Ручна робота у квадраті - фарбування та плетення. Приємно шорхувата, довга, чарівного кольору, з веселими помпонами на кінцях - це просто свято! Придбана до традиційного строю, цілком чудово доповнює й повсякденний одяг. Усіляко рекомендую майстриню! (І мрію про пояс для чоловіка.)
    • Сумка - Aleksandra TildaS: вручну валяна та сформована вовна, вишита шовковими нитками; замшеві ручки та підклад також зшиті вручну. В мене кілька її робот, але постійно хочеться ще, бо не можна відірватись :) Сумка з'явилася, коли дуже хотілося кицю (півжиття хотіла собі домашнього улюбленця) - трохи детальніше про неї можна прочитати тут. І так сталося, що нарешті, після сумки, в мене з'явилася пані Кшися, моя чарівна кішка. Так що вироби у Олександри на вдачу ;)
    • Посрібнена брошка з колекції Toch’ena - автор Koval. Наталка - великий друг нашої сім'ї, але я рада розказати про неї далеко не тільки з цього приводу :) Вона створює дійсно неймовірні сучасні прикраси із беззаперечними етнічними мотивами, тож не розмістити її брошку на лацкані було просто неможливо.
  • Перчатки - Flea Market. В мене дуже вузькі руки, тому перчатки, що добре на них сидять, я купую завжди й усюди. Ношу я їх багато та із задоволенням, в тому числі через дуже суху шкіру, що не любить вітряної та морозної погоди.

На цьому поки що все, сподіваюся, було трохи корисного. Далі буде, тож залишайтеся "на нашій хвилі" :)

P.S. Англомовну версію читайте тут.

0 коментарі :

Дописати коментар