пʼятниця, 5 травня 2017 р.

Коралі для свекрухи

Жила-була у старому комоді монета, імітація старовинної, що колись її подарували свекрусі на роботі. І було бажання знатної любительки прикрас мати у своїй скарбничці сучасний варіант традиційних коралів, червоних, як ті маки влітку. І ще було старе намисто, що його вже не носили, бо колись порвалося та й частина намистин згубилася, і низка темно-червоних коралів. А до того всього - невістка, що вміє робити скляні намистини й майстерно збирає прикраси. Що з того всього вийшло? А от що!


Трохи українського скла, ще трохи італійського - і комплект скляних намистин готовий. Додати до нього старі корали, монетку у ролі дукача й дрібні намистини зі старої прикраси, доповнити дрібними скляними намистинами, яскравими коралами, мідною фурнітурою та бавовняними стрічками - і от вже готовий цілий комплект прикрас: розкішне намисто на п'ять разок, а до нього - кульчики й браслет.


Моя свекруха полюбляє саме комплекти, тож одразу планувалися усі три прикраси. Характер у них вийшов хоч і традиційний, але цілком сучасний, тож вдягнути можна і до вишиванки, і до цілком звичайної сукні. А от як усе це виглядає "на людині" - то вже зовсім інша історія ;)


Англомовна версія тут.

2 коментарі :

  1. Невістка, що вміє робити скляні намистини й майстерно збирає прикраси, - це взагалі найпотрібніша в хаті людина. ))))))

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. В одній хаті ми якраз не живемо) Але думку я вловила ;)

      Видалити