четвер, 25 травня 2017 р.

Корали та баламути

Тема традиційних українських прикрас та їхнього сучасного переосмислення ніяк не хоче полишити мене. Саме з неї вийшли дві останні роботи: комплект, натхненний автентичними намистами з коралів, та "баламути" із відтінком ретро, зроблені на замовлення спеціально до одного з костюмів з майбутньої диво-колекції.


Комплект "коралів" - яскравих, насичених, з металевими елементами - було створено спеціально для благодійного аукціону на користь мого друга Максима, що зараз бореться із раком крові. Тож, якщо вам довподоби чарівне поєднання авторського скла (у тому числі з матеріалів українського виробництва), натуральних коралових й скляних намистин, та посрібненої фурнітури у цих намисті та сережках, ви можете придбати його тут і тим самим допомогти добрій людині.


Друга сьогоднішня робота - коротке намисто у ретро-стилі, натхненне традиційними прикрасами з баламутів. Виготовлене з авторських намистин (в основі яких - українське скло), річкових перлів, кахолонгу, агату та вінтажної латунної фурнітури у комплект до "першої ластівки" з майбутньої колекції від ZETA atelier, яку ще зарано анонсувати, але вже можна очікувати. (На жаль, фотографія трохи невдала, але сподіваюся показати його в усій красі трохи згодом.)


Є підозра, що найближчим часом на вас чекає ще дещо сучасно-традиційне. Бо, хоча такі прикраси через ретельне підбирання матеріалів та продумування дизайну й займають забагато часу, але, безумовно,додають наснаги та натхнення для інших робіт. А тому точно з'являтимуться з-під моїх рук ще :)

Англомовна версія тут.

0 коментарі :

Дописати коментар