неділя, 7 травня 2017 р.

Get Styled!: випуск №4

Весна прийшла стрімко - мабуть, тому, що я зустрічала її у кількох різних країнах :) Майже місячна подорож Європою закінчилася у рідному Києві, який полишала ще майже зимовим, а зустріла вже у молодій зелені й квітах. А ще - із відносним теплом, яке дозволяє забути нарешті про пальто та черевики, і згадати про настрій із легким ретро-відтінком.


Чому це працює? Перш за все, загальний силует, що вдало підкреслює переваги подібної фігури, "стрілки" на очах, виріз-лодочка на кофтині разом із гостроносими лодочками на ногах, а також пишна, нижче коліна, смугаста спідниця відсилають до яскравих 50-х і трохи до стилю героїні фільму "Стиляги" Пользи, хоча у моєму випадку костюм виконаний у не настільки яскравих кольорах. Водночас, проста зачіска, знову актуальні ланцюжки й каблучка у стилі organic створюють цілком сучасний контекст, голосно говорячи про те, що мова йде не про відтворення, а про модернове цитування. Певні елементи - "активні" пряжки на черевичках, ланцюжки та сумочка у вигляді чорної кішки, нехай і такої, що затишно скрутилася у клубочок, - натякають, що ця дівчина - зовсім не тендітна постать з цитованої епохи, й цілком може дати собі раду сама. А тому образ у цілому, хоча безумовно жіночний, але й сильний. Саме такий, що сьогодні актуальний, як ніколи.


Що можна змінити? Мабуть, тільки одне. Якщо замість лодочок вдягнути ретро-черевички чи босоніжки на середньої висоти підборах, акцент на жіночність буде сильнішим, але й силует витягнеться більше, додаючи стрункості ногам на образу в цілому. А це для дівчат мого типу фігури доволі важливо.


Паролі та явки :) Отже:
  • Каблучка - Emerald Flame Crafts. Дуже люблю такий малюнок у склі. Ви можете знайти аналогічну тут.
  • Ланцюжки - Family Treasures. Колись дуже давно мені їх видали для виконання ролі Циганочки у новорічному спектаклі в дитячому садку. До сих пір ніжно їх люблю :)
  • Сумочка - Artisan, ручна робота Мастерская Александры TildaS. Історія про те, як інколи дуже хочеться кицьку, і, якщо зробити сумку за її подобою, й покласти всередину телефон на віброрежим, то майже можна відчути муркотіння! Але навіть без цієї історії маю чудову невеличку сумочку, що пасує до от таких трохи ретро образів. Рекомендую майстриню!
  • Спідниця - Flea Market. Купувала її через дещо етнічний характер, але знайшла доволі яскравий ретро-колорит - і чудову супутницю у тому числі на більш прохолодну погоду, до капелюшка й короткого пальто. 

На цьому все, сподіваюся, було корисно. Далі буде, тож "не перемикайтеся" :)

P.S. Англомовна версія тут.

2 коментарі :