пʼятниця, 16 червня 2017 р.

Get Styled!: випуск №5

Сьогодні буде історія про те, що дівчатам із формами начебто протипоказана горизонтальна смужка. Певні її варіанти так, наприклад, широкі та занадто контрасні, можуть виявитись невдалим варіантом. Але якщо правильно підібрати кольори та фасон, смужка може бути цілком пристойною основою для нового образу.


Чому це працює? Перш за все, у даному випадку це - морський стиль, але у не зовсім типовій інтерпритації. Моя зовнішність не дуже підходить для контрасних, драматичних поєднань, а тому стандартна "морська" біло-синя чи чорно-біла зміна однакової ширини смужки мені не личить. Тому для цієї сукні я обрала поєднання блідого зеленого та пісочного - кольори зимового узбережжя Англії, де пучки гострої, але тонкої блідої зелені на піску тріпочуть під вітром, повним бризок темного, сірого моря. Тканина сукні - цупкий трикотаж - разом зі шкіряними вставками на плечах дозволяє створити жіночно-плавний, але водночас зібраний та структурований фасон, а довжина спідниці візуально дещо витягує фігуру. Довжина рукавів та вибір взуття без підборів підкреслюють тему узбережжя, адже морський промисел - то важка робота і займатися нею, спустивши рукава та навшпиньки, не вийде! Тематику також підтримують плетена сумка - привіт корзинам з рибою! - разом із "плетеним" малюнком носика туфель (що, на жаль, не помітний на фото) та сережки з пір'ям - чи то відгомін чайок, чи то аллюзія наживок, що використовують риболови.


Що можна змінити? Взуття на підборах може звести настрій образу до надто повсякденно-сучасного, але, в принципі, можна спробувати й такий варіант. А ще можна зробити іншу зачіску чи навіть приміряти головний убір, додати бласлета чи брошку. Власне, останнє я й здійснила з моменту, коли було зроблено ці фото: на даний момент біля лівого плеча на сукні красуються подаровані чоловіком маленькі парні брошки у вигляді морських зірок. Чудовий фінальний акорд, як на мене.


Паролі та явки :) Сьогодні зовсім коротенько, але тим не менш:
  • Каблучка - Emerald Flame Crafts. Свого часу майже випадково добилася такого синьо-зеленого кольору скла, що підходить під половину мого гардеробу, і з тої пори це одна з моїх улюблених прикрас. Ви можете знайти інші каблучки тут.
  • Сукня - BB Style. Давно хотіла собі сукню подібного фасону, але купити теплий трикотаж у смужку неконтрасних кольорів виявилося ще тим викликом. На щастя, то не така проблема, яку не можна вирішити, тож, знайшовши на блошиному ринку ще й клаптики шкіри, що підходили за кольором, ідею було втілено в життя. І хоча до цього я лише раз, та й то не дуже вдало, якщо чесно, працювала із трикотажем, сукня вийшла, як хотілося. Сподіваюся, у майбутньому додам до своїх звершень ще кілька трикотажних речей.
  • Сумка - Flea Market. Купувала її у не надто доброму стані, але трохи чистки і легке оновлення за допомогою стрічки з тієї ж тканини, що й сукня, навели необхідний лоск на цілком пристойну, хоч і стареньку річ. 

На цьому все, сподіваюся, було корисно. Далі буде, тож "не перемикайтеся" :)

P.S. Англомовна версія тут.

0 коментарі :

Дописати коментар