Про мене

Вітаю та ласкаво прошу!

Мене звуть Євгенія, я оперую магазином Emerald Flame Crafts на Etsy, веду цей блог та його англомовну версію, а також пов'язані сторінки на Facebook та Instagram.


Моя головна пристрасть - це лемпворк, чи художня обробка скла - процес плавлення скла над полум'ям і створення з нього різноманітних об'єктів. Це дійсно неймовірно, коли ти береш гладенькі скляні палички, прогріваєш їх в найспекотнішому полум'ї - і скляний танець у твоїх руках створює щось дуже відмінне, різне, але прекрасне! Коли я побачила цей процес вперше, то зрозуміла - це те, що я дійсно хочу робити!


На жаль, "бар'єр для входу" в лемпворк дуже високий як на хобі: обладнання, інструменти, організація робочого місця, а також матеріали зовсім не дешеві. Я збирала кошти протягом тривалого часу, щоб отримати суму, необхідну для старту. Я також попросила чоловіка про допомогу, і разом нам вдалося організувати невеличку домашню студію. Але коли з полум'я вийшла перша намистина, я знала, що все це було того варте, а скло відтепер - моя любов назавжди :)


Через певний час, коли я дійсно могла назвати себе лемпворкером, я відкрила магазин на Etsy, EmeraldFlameCrafts.etsy.com. Тепер я додаю частину своєї любові до мистецтва, власні дизайнерські ідеї й пристрасть до скла до кожного окремого виробу, який створюю. Я також використовую свої навички та ідеї для виробництва власних кераміки, дерев'яних або мідних елементів та інших ремесел. Мій чоловік іноді допомагає мені з дерев'яними елементами, тому що робота із деревом - його хобі. Також час від часу на моїх фотографіях може з'являтися наша кішка - вона просто занадто цікавиться тим, що я роблю :) Я веду цей блог та його англомовну версію, щоб розповісти про Emerald Flame Crafts і те, що створюю, про лемпворк як ремесло, різні проекти «зроби сам», і, звичайно ж, стиль на основі хендмейду.Сьогодні я створюю різноманітні намистини, кабошони, скляні піни, тощо. Кожен елемент зі скла проходить відпал в спеціальній печі для підвищення його міцності. Створені, відпалені, очищені з любов'ю, ці скляні вироби продаються в моєму магазині - або стають частиною унікальних прикрас. Я використовую тільки високоякісні фурнітуру та матеріали (бісер, скляні намистини, напівкоштовні камені, металеві елементи і т.д.) для створення комплектів, намист, підвісок, браслетів, сережок, брошок, шпильок для волосся та каблучок. Моя справжня втіха - це брошки-жолуді, прекрасні вироби у лісовому стилі, а також розкішкні, складні етнічні (народні) прикраси. Але я також створюю boho, tribal та сучасні прикрасидекор для дому та особливих випадків, і т.д. Я також працюю за індивідуальними замовленнями, але ніколи не повторюю свої вироби один-в-один, в тому числі через їхній рукотворний характер та властивості скла. Ось чому мої намистини, матеріали для творчості, декор, прикраси та інші предмети дійсно єдині в своєму роді і ви точно не знайдете таких де-небудь ще. Час від часу я також випробовую свої сили в кераміці та інших ремеслах, так що ви також можете знайти відповідні предмети в моєму магазині.


Коли я працюю зі склом, то часто співаю або щось наспівую під ніс :) Відлуння музичної освіти, так би мовити. Я не знаю, як це допомагає в роботі, але однозначно зберігає робочий настрій на позитивній хвилі. Скло, безумовно, особливий матеріал: іноді неможливо передбачити, як воно буде себе вести, особливо коли пробуєш нове скло, із яким ніколи не працювала раніше. Тому мені доводиться нескінченно пробувати нові матеріали й кольори, експериментувати, аналізувати та пробуйте ще раз. Часто остаточні варіанти намистин й інших виробів з'являються не тому, що так планувалося відпочатку, а тому, що просто так сталося в процесі. Хоча, звичайно, я безсумнівно прагну до стабільних результатів.

  

Прості намистини можуть бути зроблені протягом 10-15 хвилин, в той час як створення складних виробів може зайняти годину або навіть кілька. При цьому не можна працювати та дозволити собі перерву, наприклад, на чашку чаю. Не можна відволікатися від скла навіть на секунду, в іншому випадку те, що вже було зроблене, може деформуватися, тріснути, перегрітися і т.д., а потім весь прогрес йде до смітника. Крім того, я працюю з полум'ям у 1200°С, так що можна отримати опік, якщо не бути достятньо уважною.


Думаю, мене можна назвати перфекціоністом. Я можу продовжувати працювати над одним-єдиним об'єктом протягом досить тривалого часу, перш ніж зможу сказати, що його завершено. Проте, це одна з найпрекрасніших властивостей лемпворку: кожен новий крок на шляху прогресу дозволяє критично поглянути на попередній і стати трохи, але краще. Не зважаючи на всі складності, скло - це матеріал, який може розкривати свої секрети нескінченно і весь час підживлювати захопленість ним новими можливостями, техніками, матеріалами, формами... Та просто красою! Я тільки на початку складного, але дуже захоплюючого шляху лемпворкера, і з кожним новим кроком стає тільки цікавіше.


Тож підписуйтеся, слідкуйте за оновленнями, цікавтеся моїми виробами у магазині, знаходьте натхнення та чудові речі ручної роботи. Насолоджуйтеся!

0 коментарі :

Дописати коментар